Кожна дитина має отримати шанс на успіх – незалежно від соціального статусу і життєвих обставин.

Благодійний фонд “Клуб Добродіїв” допомагає дітям-сиротам і дітям у складних життєвих обставинах з 2011 року.

Даємо вудочку, а не рибку!

Основним фокусом Клубу Добродіїв є освіта. Команда реалізовує освітні програми, мотивуючи дітей до пізнання і розширення світогляду. Популяризуємо ідею проти жалості, адже сиротам потрібні знання, навички і можливості, а не співчуття.

Ми за системну благодійність!

Окремим напрямом діяльності є наставництво. Для кожної дитини важливо, щоб поруч був значимий дорослий, який вірить в її успіх і підтримує. Такою людиною для дітей-сиріт можуть стати волонтери, які комунікують з ними системно, передають цінності та показують позитивний досвід взаємовідносин.

Створюємо спільноту однодумців!

Клуб Добродіїв – спільнота відповідальних, свідомих особистостей, об’єднаних великою ідеєю. Усі ми віримо, що кожна дитина заслуговує отримати шанс на успіх. Кожен з добродіїв сильний окремо, але разом ми сильніші, бо крім ідеї є те, що нас тримає разом – цінності, які визначають нашу поведінку і рухають в одному напрямку. Долучайтеся!

Наші головні
цінності:
Любов
Проактивність
Відповідальність
Чесність
Питання
та відповіді
Хто такі волонтери Клубу Добродіїв?

Це небайдужі люди, які одного разу зрозуміли, що хочуть допомагати дітям у складних життєвих обставинах.

Кому ми допомагаємо?

Нашої підтримки потребують діти-сироти і діти у складних життєвих обставинах. За статистикою лише 32% дітей в інтернатах мають офіційний статус дітей-сиріт. 68% – це соціальні сироти, тобто діти, які мають батьків, але не можуть з ними жити з певних причин.

Що ми можемо зробити?

Ми можемо просто бути поруч, просто дати зрозуміти, що те, що відбувається в житті у дитини, когось насправді цікавить. Ми можемо підтримувати і допомагати. А ще ми можемо показати, що за межами дитячого будинку є життя. Де все інакше. Де люди навчаються, закінчують технікуми та інститути, стають тим, ким мріють, створюють міцні щасливі сім’ї, живуть тим життям, яке самі для себе обрали – і ти можеш стати частиною цього життя. Ми можемо просто показати своє повсякденне життя і роботу, це для них також дуже важливо. Найчастіше вони відірвані від реальності і не знають таких речей, які нам здаються звичайними: як заварити чай, як оформити допомогу та ін.

Як я можу допомогти фонду?

У вас багато можливостей.
● Відвідування дитячих будинків Київської області: хтось приїздить у дитячий будинок, де багато дітлахів, а потім обирає одного і стає його наставником. Хтось може стати автодобродієм і доставити волонтерів до дітей, або привезти дітей на локацію до Києва, бо ми періодично проводимо для них різні активності у столиці.
● Волонтери Pro Bono (надання професійної допомоги – людина допомагає саме тим, чим займається професійно). Ми завжди у пошуках талановитих людей – копірайтерів, дизайнерів, фотографів, відеографів, – які готові своїм талантом підсилювати наш вплив на життя дітей-сиріт і дітей у складних життєвих обставинах.
● Матеріальна допомога: хтось не можете виділити час, але дуже хоче бути корисним і може виділити свій матеріальний ресурс.

Варіантів дуже багато. Упевнені, ви обов’язково оберете свій, станете частиною спільноти добродіїв і разом з нами будете змінювати світ на краще.

Що я отримаю, ставши волонтером?

Кожен отримує від цієї діяльності щось своє. Емоції, враження, новий досвід, знайомства, велику команду однодумців, участь в реальних добрих справах.

Я готовий. Що мені потрібно зробити?

1. Наважитися.
2. Написати нам на dobrodiyclub@gmail.com або заповнити коротку анкету на сторінці.
3. Відвідати спеціальні перші збори для волонтерів. Такі зустрічі проходять періодично і ми про них повідомляємо на наших сторінках в соцмережах (Facebook, Instagram).
4. Стати членом нашої команди.

Як переконатися, що благодійні внески не крадуть?

Щороку ми готуємо офіційні звіти, які перевіряють державні органи. Звіти знаходяться у відкритому доступі, тому ви завжди можете переглянути пожертви, які отримав фонд. Ви також можете слідкувати за нашою діяльністю на сторінках в соціальних мережах Facebook та Instagram.

 

Хочу провести акцію, щоб зібрати кошти в підтримку фонду. З чого почати?

Дякуємо за ваше бажання допомагати і об’єднувати людей заради добрих справ! Якщо ви хочете стати волонтером-фандрейзером Клубу Добродіїв, напишіть нам, будь ласка, на пошту dobrodiyclub@gmail.com і опишіть свій проект. Інформацію, яку необхідно вказати в листі, ви знайдете на сторінці. Якщо потрібна консультація чи порада, зателефонуйте нашому координатору +38(095)066-35-51.

Де я можу дізнатися про відкриті вакансії в Клубі Добродіїв?

Відкриті вакансії ми публікуємо на нашому сайті у розділі Новини і на сторінках у соцмережах (Facebook, Instagram).